Haber

Aksaray’da uyuşturucu satıcısı yakalandı

Aksaray’da uyuşturucu veya uyarıcı madde imalat ve ticaretinin önlenmesine yönelik çalışmalar yürüten İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri, Merkez İlçe idari sınırları içerisinde yer alan bir iş yerinde uyuşturucu üretim ve ticaretinin yapıldığı bilgisine ulaştı. Jandarma Komutanlığı, istihbarat çalışmaları sonucunda.

Teknik ve fiziki takip

Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığı koordinasyonunda harekete geçen İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, iş yerinde uyuşturucu madde imal ve ticareti yaptığı tespit edilen BAG isimli şahsı teknik ve fiziki takibe aldı. .

Şüphelinin iş yeri ve çevresinde yaptığı takibin ardından yeterli bulgu ve delile ulaşan jandarma ekipleri harekete geçti. Şahsı yakalamak için çalışma başlatan jandarma ekipleri, belirtilen iş yerine operasyon düzenledi.

Çok sayıda silah ve uyuşturucu ele geçirildi

Operasyonda şahıs kıskaçla yakalanırken, şahıs üzerinde ve işyerinde yapılan aramada 8 gram metamfetamin, 1 ruhsatsız tabanca ve şarjörü, 3 adet 9 mm tabanca fişeği, 1 adet kama bıçağı ve 2 adet uyuşturucu madde kullandığı tespit edildi. aparat ele geçirildi. Gözaltına alınan zanlı, sorgulanmak üzere İl Jandarma Komutanlığı’na götürüldü.

malkaraajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu