Teknoloji

Cyberpunk 2077’nin Beklenen Phantom Liberty Paketi Geliyor! İşte Çıkış Tarihi ve Fiyatı

 
Geliştirici CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 genişlemesi “Phantom Liberty”nin 26 Eylül’de $29.99 fiyatla çıkacağını duyurdu. Oyunun Türkiye fiyatı şu an için bilinmiyor. Cyberpunk 2077 için çıkacak olan yeni genişleme paketi Phantom Liberty, Night City’e yeni bir mekan getiriyor ve oyunculara yeni bir karakter seti sunuyor. Hollywood yıldızı Keanu Reeves, Johnny Silverhand rolünü yeniden canlandırıyor.
 
Yeni görevler ve daha fazlası geliyor
 
 
 
Phantom Liberty genişlemesi ile oyuncular, Night City’nin en ölümcül bölgesine geri dönüyor. Oyuncular, Amerika Birleşik Devletleri’nin yeni Başkanını kurtarmak için tehlikeli bir göreve atılmaya hazırlanan V rolünü üstlenirler. Politik entrikaların döndüğü genişleme paketinde oyuncuları tatmin edecek bir hikaye sunulmak isteniyor.
 
Cyberpunk 2077’nin tam gelişmiş genişlemesi, yepyeni bir konum, şiddetli çabalar, benzetme ve daha fazlasını içerir. Casusluk ve gerilim macerasını içeren paket ile Idris Elba’nın canlandırdığı FIA casusu Solomon Reed’in de aralarında bulunduğu yeni karakterlerle tanışabilirsiniz.
 
Cyberpunk 2077 şu anda Steam, Epic Games ve GOG üzerinden PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için mevcut. “Phantom Liberty” paketi yalnızca PlayStation 5, Xbox Series ve PC için mevcut olacak.
 
Cyberpunk 2077 – Phantom Liberty fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu