Yaşam

“İşe Kanlı Elbiselerle Geldi!” Müge Anlı’daki Yusuf Kavuk Olayı’nda kan donduran iddia!

Müge Anlı’da uzun süredir gündemde olan Yusuf Kavuk olayında son dakika gelişmeleri yaşandı. Kayıp Kavuk’un öldürülmüş olabileceği iddialarını güçlendiren zımni tanığın ifadesi, gözleri şüpheli Harun Ateş’e çevirdi.

ATV’de yayınlanan Müge Anlı’da uzun süredir gündemi meşgul eden bir olay ele alınıyor.

Bursa İnegöl’de 4 Temmuz’dan bu yana kayıp olan çocuğun babası Yusuf Kavuk’u arama çalışmaları günlerdir devam ederken, gencin başına gelenlerle ilgili her gün farklı bir teori ortaya atılıyor.

En son kız arkadaşı Derya’nın ‘kardeşi’ olarak tanıttığı ancak erkek arkadaşı olduğu iddia edilen Harun Ateş ile birlikte görülen Yusuf Kavuk, o günden sonra ortadan kaybolunca şüpheler Harun’a yöneldi.

Müge Anlı’ya konuşan Harun Ateş, “Yusuf’un 4 milyon TL’si vardı. Güzellik salonuma ortak olacaktı.” Açıklamanın ardından olay daha da karmaşıklaşırken, kimliği bilinmeyen bir tanığın sözleri akıllara cinayeti getirdi.

Yayına bağlanan zımni tanık, Harun Ateş’in Kurban Bayramı’nda güzellik merkezine kanlı kıyafetlerle geldiğini ifade etti.

Tanık, Harun Ateş’in çalışanlarına “Babam kurban kesti, o yüzden kanlar içindeyim” dediğini ve Harun Ateş’in yeniden baş şüpheli haline geldiğini ifade etti.

Gizli tanık, Harun Ateş’in o gün çok solgun olduğunu, el ve ayaklarının titrediğini, hiçbir zaman işe yüzü kanla gelen bir adam olmadığını, bu olaydan sonra Harun’un kapalı alanlarda kalamayacağını, işe gidemediğini ifade etti. ofisinde kalmadığını, el ve ayaklarının titrediğini, göz altlarında morluklar oluştuğunu, uyuyamadığını, güvenlik kameralarının çalıştığını, izlenilmesi halinde bu görüntülere ulaşılabileceğini anlattı.

Söz konusu tartışmaları duyan Harun Ateş bu konudaki sessizliğini sürdürürken Kavuk’un kardeşleri, “Ne bekliyorsunuz? “Kardeşimizin cenazesini bulamayacağız” dediler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu